/window-fence-hefaz

برای محافظت هرچه بیشتر از ساختمان ها و ویلاها استفاده از حفاظ پنجره یکی از بهترین پیشنهادها می تواند باشد. با مدرن شدن سبک و طراحی حفاظ پنجره، امنیت آن هم به مراتب بیشتر شده است. نکته ای که جالب است بدانید عدم محدود بودن طراحی، رنگبندی و ابعاد حفاظ می باشد که همه آن ها با در نظر گرفتن دیزاین ساختمان و رنگبندی نما به کار گرفته می شوند.

یکی از ویژگی های مثبتی که لازمه هر حفاظ پنجره ای می باشد، مقاومت بالای آن در برابر هرگونه سرقتی می باشد. برای ساخت حفاظ باید به نیاز مشتری دقت شود و هر فردی به دنبال ظرافت و زیبایی متفاوتی است. زمان نصب حفاظ برای پنجره بسیار محدود می باشد، اما باید حواستان باشد که قبل از سکونت در ویلا یا ساختمان، ایمن بودن پنجره را در اولویت قرار دهید.

در کل حفاظ نما در هر ساختمانی در اولویت قرار دارد که از طرح های متنوعی برخوردار هستند. استفاده از حفاظ نما در زیبایی هر چه بیشتر نمای ساختمان تاثیر گذار است. اما استفاده از رنگی هم که آن را شیک تر و مدرن تر نشان دهد، نیاز است. هر شرکتی در تلاش است تا بهترین حفاظ نما را تولید کند و به عرضه گذارد.

چه عواملی بر قیمت حفاظ پنجره تاثیر می گذارند؟

جنس حفاظ پنجره: متریال و جنسی که برای ساخت حفاظ به کار برده می شود، با هم فرق دارند. مثلا متریال ساخت حفاظ آهنی، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ پنجره دو جداره و ... با هم متفاوت است و نقش زیادی در تعیین قیمت حفاظ دارند.

اندازه حفاظ پنجره ساختمان: با اندازه گیری چارچوب هر پنجره، اندازه حفاظ پنجره آن ساختمان یا ویلا می تواند تغییر کند. همان طور که می دانید قیمت حفاظ برای یک پنجره کوچک تر به مراتب کمتر از قیمت حفاظی می باشد که برای پنجره پذیرایی به کار برده می شود.

تزیینات حفاظ پنجره: از آنجایی که امروزه روی حفاظ های جدید از تزیینات اضافی بیشتری استفاده می شود، تغییر کردن قیمت حفاظ هم امری طبیعی می باشد. با افزایش ظرافت های ساخت حفاظ، باید انتظار قیمت بالاتر هم داشته باشید.

هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل حفاظ بر عهده مشتری می باشد و مسیری که قرار است حفاظ را ببرند، با هم متفاوت است که باعث افزایش یا کاهش قیمت می شود. یکی از راه های کاهش قیمت، سفارش به صورت کلی می باشد.

نصب حفاظ پنجره دوجداره چه فایده هایی می تواند داشته باشد؟

hefaz-window

استفاده و نصب حفاظ پنجره دو جداره نه تنها به بالاتر رفتن امنیت ویلا و ساختمان کمک می کند بلکه باعث افزایش زیبایی نمای ساختمان هم می شود که این زیبایی تا حد زیادی به انتخاب مدل حفاظ بستگی دارد. با نصب حفاظ دو جداره باعث جلوگیری از ورود دزد به داخل ساختمان می شوید و قاب و شیشه پنجره هم به خوبی نگهداری می شود.

برخی افراد در مکان هایی زندگی می کنند که احتمال آسیب دیدن پنجره آن ها در محیط وجود دارد، که برای جلوگیری از هرگونه ضربه و آسیب بهتر است استفاده از حفاظ پنجره دوجداره را در اولویت قرار دهند.

حفاظ بالکن؟

از آنجایی که بالکن محلی برای ورود دزدها می تواند باشد، برای جلوگیری از آن می توان از حفاظ استیل برای ساخت حفاظ بالکن استفاده کرد. با این کار ایمنی بالکن بالا می رود. هرچند ممکن است هزینه بیشتری مصرف شود، اما امنیت خود را تضمین می کنید.

حفاظ آلومینیوم و حفاظ استیل؟

ساخت حفاظ آلومینیومی و نصب آن با حفاظ استیل هیچ فرقی ندارد و تفاوت آن در طرح و رنگ می باشد که تنها شامل حفاظ الومینیوم می باشد و به همین دلیل خیلی از افراد به سراغ این نوع حفاظ ساختمان ( حفاظ نما ) می روند، زیرا می تواند به راحتی و با توجه به سلیقه خود به انتخاب آن بپردازند.

بیشتر در محیط هایی از حفاظ آلومینیوم استفاده می شود که ترکیب رنگ در آن از اهمیت بالاتری برخوردار باشد. در همین راستا بسیاری از مجریان ، استفاده از حفاظ آلومینیوم به جای حفاظ استیل را در اولویت قرار می دهند. البته قیمت حفاظ آلومینیوم به مراتب پایین تر از حفاظ استیل می باشد.

حفاظ شیشه به چه معنی می باشد؟

به حفاظی که جنس آن از شیشه است، حفاظ شیشه گفته می شود و استفاده از آن بیشتر در پروژه های عمرانی و ساختمانی کاربرد دارد. حفاظ شیشه از استحکام بالایی برخودار است که می تواند در برابر رطوبت، نوسانات دمایی، تغییرات جوی، زنگ زدگی و ... مقاومت کند.

البته از ظرافت و زیبایی حفاظ شیشه نمی توان چشم پوشی کرد که نمای شیک و لوکسی را به فضا می بخشد و امروزه استقبال زیادی از آن می شود.

همچنین باید بدانید حفاظ لوکس زیادی امروزه ساخته می شود که از جمله آن ها می توان به حفاظ آکاردئونی و حفاظ تاشو اشاره کرد. از حفاظ لوکس بیشتر برای فضاهای بزرگ که شیشه ای هم هستند، به کار می رود.

حفاظ پنجره متحرک چیست؟

به یکی از انواع سازه های حفاظتی، حفاظ پنجره متحرک گفته می شود که نصب آن برای پنجره های بیرونی ساختمان امکان پذیر است. البته شکل ظاهره و نوع حرکت آن شباهت زیادی به حفاظ پنجره آهنی دارد. همان طور که از نام آن پیداست مانند پنجره می توان این حفاظ را باز و بسته کرد. به همین دلیل زمانی که داخل ساختمان هستید، نیازی به بستن حفاظ پنجره متحرک حس نمی شود.

بیشتر افراد برای مواقع ضروری انتخاب این حفاظ را در دستور کار خود قرار می دهند. زمانی حفاظ را کنار بزنید که در منزل حضور دارید و با خارج شدن از منزل حواستان باشد که آن را ببندید.

حفاظ پنجره فرفورژه چیست؟

حفاظ پنجره فرفورژه معمولا از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار است و ساخت آن با روش کاملا صنعتی و با کیفیت انجام می گیرد. قیمت این حفاظ به مراتب از قیمت حفاظ پنجره استیل مناسب تر می باشد. از آنجایی که حفاظ فرفورژه با استفاده از دستگاه های صنعتی، طرح دار می شوند، زمینه را برای تولید حفاظ پنجره فرفورژه زیبا و با کیفیت که توسط جوشکار حرفه ای انجام می شود را فراهم می کند.

 

پایان رپورتاژ آگهی