angizeh-tolide-mohtava

افزایش بازدید سایت یکی از راه‌های درآمد زایی برای سایت است. هر چه قدر بازدید سایت بیشتر باشد مطمئن باشید هم رتبه بهتری در گوگل و هم درآمدزایی بهتری خواهید داشت. یکی از مواردی که می‌تواند به افزایش بازدید سایت شما کمک کند، تولید محتوای ناب و گوگل پسند و به اصطلاح کاربر پسند است. قطعاً تولید محتوای تازه و جدید و کاربر پسند افزایش بازدید سایت شما را بالا خواهد برد. زمانی گوگل به شما رتبه می‌دهد که هر روز سایت شما به روز رسانی شود. افزودن مطلب آن هم به صورت مرتب و روزانه، مشکل شما را برطرف می‌کند.

اما چگونه می‌توان یک مطلب و محتوای تازه و جدید و به اصطلاح کاربر پسند درست کرد؟

جواب شما داشتن انگیزه‌ای است که می‌تواند شما را در مسیر رسیدن به هدف ثابت قدم نگه دارد. اگر می‌خواهید به هدف خودتان برسید باید انگیزه‌ای مضاعف داشته باشید.

اما چگونه می‌توان این انگیزه را پیدا کرد؟

angizeh-dashtane-tolide-mohtava

تیم "کافه نیاز" در این مقاله سعی دارد نکاتی را ارائه دهد که بتوانید انگیزه‌ای مضاعف پیدا کنید و مطالبی کاربر پسند تهیه کنید. مطالبی که بتواند کاربران و بازدید کننده های زیادی را به سمت سایت تان هدایت کند.

با ما همراه باشید ....

نکته ی اول: برای نوشتن مقاله و ایجاد محتوا خودتان را خسته نکنید

 dar-tolide-mohtava-khodetan-ra-khaste-nakonid

کار شما نوشتن و تهیه‌ی محتوای ناب است. پس خودتان را خسته نکنید. سعی نکنید یک مقاله 5 صفحه‌ای را در عرض یک ساعت بنویسید. تقسیم بندی کنید هر 10 الی 15 خطی که نوشتید مقداری راه بروید و یا استراحت کنید و سپس مجدداً ادامه دهید. این کار شما هم خستگی ندارد و هم راهی است تا انگیزه کافی داشته باشید برای ادامه نوشتن مقاله تا زمانی که تمام شود.

نکته ی دوم: از نوشتن مقالات طولانی اجتناب کنید

 ejtenab-az-neveshtane-maghale-tolani

سعی‌تان بر این باشد که اگر مطلبی در ذهن دارید و می دانید نوشتن آن حداقل 10 صفحه‌ی آفیس می‌شود آن را تقسیم بندی کنید. 5 صفحه‌ی آن را امروز تایپ و منتشر کنید و مابقی را یک روز دیگر منتشر کنید. این کار دو مزیت دارد: با این کار هم شما خسته نخواهید شد و انگیزه کافی خواهید داشت که مقاله خود را به اتمام برسانید و مزیت دوم این است که کاربر خود را خسته نخواهید کرد. هدف شما این است که خواننده لذت ببرد نه این که خسته شود و از سایت شما بیرون برود.

نکته ی سوم: تولید محتوا یک مهارت است، پس زیاد تمرین کنید

 maharate-tolide-mohtava

هر شخصی می‌تواند یک سایت داشته باشد اما هر سایتی نمی‌تواند یک محتوای خوب و کاربر پسند را در خود داشته باشد. این کار شما یک مهارت است که می‌توانید با نوشتن و تمرین آن را بدست بیاورید. ارزشش را دارد که چندین بار امتحان کنید. دفعات اول شاید سخت باشد اما به مرور زمان این کار هم برایتان راحت می‌شود و به کاری لذت بخش تبدیل می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید در نوشتن و تولید محتوا به درجه‌ی استادی برسید، سعی کنید یک یا چند رسته‌ی کاری را انتخاب کنید و در آن مورد شروع به نوشتن کنید. به طور مثال موفقیت، بازاریابی، بهینه سازی سایت، طراحی سایت، مدیریت و ... . این کار شما یعنی اینکه محتوا را برای اشخاصی خاص می نوسید ولی به صورت حرفه‌ای این کار را انجام می‌دهید.

نکته ی چهارم: تلاش فراوان را سرلوحه ی کاری خودتان قرار دهید

 talash-baraye-tolide-mohtava

اگر می‌خواهید نتیجه بگیرید سعی کنید که تلاشی دو برابری از خودتان نشان دهید و همچنین عجله در کسب درآمد از اینترنت نداشته باشید. کسب و کارهای اینترنتی به زمان نیاز دارند. مقوله‌ی تولید محتوا هم به همین شکل است. این کار زمانی امکان پذیر است که شما روزانه به اهداف خودتان نظر داشته باشید و همین اهداف باعث انگیزه شما می‌شوند. اگر می‌خواهید 1 ماهه یا 2 ماهه به نتیجه برسید پس لطفاً پولتان را هدر ندهید. کسب و کارهای اینترنتی در بلند مدت جوابگو است.

نکته ی پنجم: هر روز موفقیت سایت تان را تجسم کنید

 tajasome-khalagh

شاید از نظر خیلی‌ها این کار مسخره و خیال پردازی و رؤیا پردازی باشه. اما هر چه را تصور کنید همان اتفاق خواهد افتاد خواه مثبت و خواه منفی. پس سعی کنید با استفاده از تجسم خلاق روزانه در جایی خلوت به موفقیت سایتتان فکر کنید. تجسم کنید که کاربرهای شما در حال ازدیاد شدن هستند و هر کدام کامنت و بازخوردهای مطالب را ارائه می‌دهند. همین کار مسخره از نظر بعضی‌ها، انگیزه کافی به شما می‌دهد تا بتوانید سعی و تلاشی دو برابر داشته باشید و همچنین بتوانید تولید محتوا کنید. پس تجسم خلاق داشته باشید.

هیچ چیز امکان پذیر نیست، مگر اینکه خودتان بخواهید .......

tolide-mohtavaye-nab