3-darsad-servat-donya 

متأسفانه یه تفکر اشتباه که در میان خیلی از مردم به خصوص مردم فقیر رواج پیدا کرده اینه که تصور می کنند افراد پولدار و ثروتمند تمام دارایی و ثروتشون رو از راه دزدی و خلاف به دست آوردند و متأسفانه متأسفانه این یه تفکر اشتباه و غلط هست.

به خاطر همین نوع تفکرات هست که حدود 97 درصد مردم دنیا افراد فقیری هستند و دنیا رو همون 3 درصد که افراد ثروتمند هستند اداره می کنند و این 97 درصد برای همون 3 درصد کار می کنند. این درسته که ذهن ناخودآگاه آدم ها به صورت عادی به سمت افکار منفی گرایش داره اما برنامه ریزی اون دست خودمونه.

یعنی این ما آدما هستیم که می تونیم ذهنمون رو فقیر یا ثروتمند بار بیاریم. این ما آدم ها هستیم که با استفاده از تکنیک ها و ترفندهای خاص می تونیم ذهنمون رو طوری بار بیاریم که به سمت ثروت هدایت بشه و یکی از اونها میتونه قدرت تلقین های مثبت به خصوص تلقین های رگباری باشه.

اما استفاده از این تلقین ها ملزم به اینه که بهشون ایمان و باور داشته باشیم. اگه می خواید جزء اون 3 درصد مردم ثروتمند دنیا باشید باید به تمام افکار مثبت و باورهای ثروت ساز ایمان و باور داشته باشید و به طور حتم به ثروت خواهید رسید.

شاید جالب باشه اینو بدونید که تمام افرادی که جزء 3 درصد مردم ثروتمند دنیا هستند از قدرت ذهنشون استفاده کردند و ثروتمند شدند. اونها تمام اهدافشون رو یادداشت کردند و برای تک تکشون سعی و تلاش و کوشش کردند. اونها می دونستند که چرا باید به ثروت برسند، اونها می دونستند که راه های رسیدن به ثروت کجاست، اونها برای رسیدن به ثروت برنامه ریزی می کردند، افراد ثروتمند تمام مسیری که برای رسیدن به هدفشون تلاش می کردند از انگیزه ی کافی برخوردار بودند.

این 3 درصد می دونستند که باید چه کاری انجام بدند و از چه اشخاصی کمک بگیرند. به همین خاطره که همیشه افراد ثروتمند تعدادشون از تعداد افراد فقیر خیلی خیلی خیلی کمتره. این افراد هر روز از تلقین های رگباری استفاده می کنند. اونها به خودشون میگن:

اگه این بار پیروز شدم

اگه این بار موفق شدم

اگه این بار ثروتمند شدم

اگه این بار سهام بیشتری به دست آوردم

اگه این بار سهام بیشتری فروختم

اگه این بار سهامداران بیشتری تو کسب و کارم سرمایه گذاری کردند

اگه کسب و کارم موفق شد

این قدر این جملات را با صدای بلند هر روز تکرار می کنند تا به باورشون تبدیل بشه و هر روز برای رسیدن به اهدافشون سعی و تلاش می کنند. افراد ثروتمند به این جملات ایمان و باور خاصی دارند که ثروت در پشت دیوار ذهن ناخودآگاهشون قرار داره و کافیه که ذهنشون رو تحت کنترل خودشون داشته باشند.

varen-bafet-afkare-servatmand

اما افرادی که جزء 97 درصد هستند بر عکس افراد ثروتمند عمل می کنند و این ذهن ناخودآگاهشون هست که اونها رو کنترل می کنه. اونها دیگرون رو مسبب نرسیدن به اهدافشون می دونند و تنها کاری که می کنن اینه که از دیگرون گله و شکایت می کنند و تو این کار حرفه ای هستند.

اگه می خواید جزء 3 درصد مردم موفق و ثروتمند باشید، اگه می خواید موفقیت های پی در پی کسب کنید، اگه می خواید شکست رو هرگز تو زندگی نبینید و یا اگه می بینید به سرعت تبدیل به موفقیت بشه سعی کنید هدف داشته باشید و تمام اهدافتون رو یادداشت کنید و برای رسیدن به اونها سعی و تلاش کنید و صد البته در کنار همه ی اینها ذهنتون رو از افکاری منفی و مخرب پاک کنید.

به این فکر نکنید که افراد ثروتمند ثروتشون رو از راه دزدی و خلاف به دست آورده اند چون این تفکر اشخاص فقیر و بیماره و مطمئناً به خاطر همین تفکراتشون هست که هیچ وقت به جایی نمی رسند. این تنها کاری هست که می تونید انجام بدید.

از همین الان کاغذ و قلم بردارید و تمام اهدافتون رو یادداشت کنید و تمام تلاشتون رو برای رسیدن به اون انجام بدید.