daramad-milioni-az-net 

اشتباه برداشت نکنید درآمدهای میلیونی و میلیاردی از اینترنت واقعیت دارد اما برای اشخاصی که شب و روز تلاش کنند و روی سایتشان کار کنند نه اینکه تصور کنند چون سایت های دیگر به درآمدهای نجومی از اینترنت دست پیدا کرده اند پس شما هم یک شبه و با چند ساعت کار کردن در روز می توانید به این درآمدها برسید. به قول یک ضرب المثل معروف: اگر طاووس خواهی باید جور هندوستان کشی.

اگر می خواهید به درآمدهای بالایی برسید، اگر می خواهید به درآمدهای نجومی و فوق تصور دست پیدا کنید، اگر می خواهید در میان اهل وب مشهور و معروف شوید، اگر می خواهید بازدید کننده های زیادی داشته باشید و هر بازدید کننده به یک مشتری و هر مشتری به یک خریدار تبدیل شود باید به کارتان علاقه داشته باشید و با جان و دل کار کنید تا به این درآمدها برسید. همان طور که گفتیم درآمدهای میلیونی در این طور مواقع دیگر سراب محسوب نمی شوند.

این روزها تب ثروتمند شدن خیلی از مردم به این سمت کشیده و به خاطر سرابی نام درآمدهای میلیاردی کلی هزینه می کنند و بعد از مدتی دست از پا درازتر کسب و کارشان را رها می کنند و میدان را به رقبای خود می سپارند و این چیزی است که تمام رقبا به آن نیاز دارند.

اما یک نکته ی جالب که خیلی از مردم بعد از راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی به آن پی می برند و صد البته به آن هم توجهی نمی کنند این است که بدون اینکه در این کار مهارت و توانایی داشته باشند به این کار روی می آورند و همین دلیل باعث می شود تا در کارشان شکست بخورند و بعد از آن تازه متوجه می شوند که به این کار علاقه ای ندارند و فقط به این جمله اکتفا می کنند: درآمد از اینترنت فقط دروغه.

اما شخصی که توانایی، مهارت و این علاقه را دارد که به سمت کسب و کارهای اینترنتی برود، بعد از مدتی تلاش کردن به درآمدهای میلیونی و میلیاردی هم می رسد. همین اشخاصی که حالا مدعی درآمدهای میلیاردی هستند این را خوب درک کرده اند که چیزی به عنوان یک شبه پولدار شدن در کار نیست. باید سختی بکشید، باید خون دل بخورید، باید مشکلات زیادی را از سر راه بردارید تا به اشخاصی که می گویند درآمدهای میلیونی سراب است ثابت کنید هر کاری شدنی است به خصوص کسب درآمد از اینترنت.

و حالا تیم "کافه نیاز" در این مقاله مایل است به شما نشان دهد که کسب درآمدهای میلیونی و میلیاردی از اینترنت دیگر سراب نیست و برای اشخاصی این موضوع سراب و دروغ است که هیچ تلاشی از خودشان نشان نمی دهند.

با ما همراه باشید ....

نکته ی اول: این حوزه طرفداران زیادی دارد

تمام دنیای ما به سمت اینترنتی شدن قدم برداشته و بیشتر خرید و فروش ها هم تا جای ممکن از طریق اینترنت و بدون هیچ دردسری انجام می شود. همین موضوع باعث شده تا خیلی از مردم به خاطر اینکه چالش جدیدی را تجربه و درآمد زیادی کسب کنند به این حوزه روی بیاورند و در کل طرفداران خیلی زیادی دارند. اما وقتی وارد این حوزه می شوند می بینند که کسب درآمد از اینترنت از زمین تا آسمان با آن چیزی که تصور می کردند فرق دارد و بعد از مدتی کسب و کارشان را رها می کنند به خاطر اینکه برای کسب درآمد از اینترنت عجله می کنند و صبر و حوصله ی زیادی ندارند.

مردم گروه گروه به این سمت کشیده می شوند فقط به خاطر برخی تبلیغات گسترده ای در این زمینه در دنیای وب صورت گرفته که ذهن مردم را شستشو داده اند. تبلیغاتی مانند

* بعد از 3 هفته به درآمد بیشتر از 500 هزار تومان می رسید

* با روزی 2 ساعت کار کردن به درآمد میلیونی برسید

* دیگر درآمدهای میلیونی از اینترنت رویا نیست

* یه سایت بساز و پولدار شو

* کلیک کن و پول بگیر

و خیلی از تبلیغات دیگر که ذهن مردم را درگیر خودش می کند که آیا این تبلیغات واقعیت است یا دروغ. باید این را بدانید که این تبلیغات در کل دروغ هایی بیشتر نیستند که از سمت افرادی سودجو ارائه می شود که فقط قصد فروش محصولات بی کیفیت شان را دارند.

قبل از هر چیزی باید بگوییم اگر قصد خرید این محصولات و پکیج ها را دارید مطمئن باشید هیچ سودی که به شما نخواهید رسید ضررهای بزرگی هم نصیبتان خواهد شد به خاطر اینکه اولاً پولتان را دور ریخته اید و ثانیاً وقت تان را هدر داده اید.

اگر شخصاً یک حساب سر انگشتی کنید متوجه می شوید که مگر امکان دارد که با این پکیج هایی که قیمت های زیادی هم ندارند و در کل اینترنت هم کم نیستند و با یکی دو ساعت در روز کار کردن به درآمدی برسید که یک سایت دیگر یک سال زحمت کشیده تا به آن برسد؟

نکته ی دوم: رویای یک شبه میلیونر شدن

این رویایی است که خیلی از جوانان به سمت آن کشیده می شوند و در بیشتر مواقع هم گول این حرف ها را می خورند. اما خوشبختانه با فرهنگ سازی هایی که در دنیای وب صورت گرفته دست این سودجویان برای همه رو شده است.

دیگر مثل قبل نیست و مردم خیلی باهوش تر این ها هستند و می دانند که یک شبه با راه اندازی یک سایت نمی توان به درآمدهای میلیونی و میلیاردی دست پیدا کرد. دیگر مردم در دوره هایی که رویای یک شبه میلیادر شدن را معرفی می کند و فقط جیب مردم را خالی و جیب سودجویان را پر می کند، شرکت نمی کنند.

مردم این روزها می دانند که ثروتمند شدن به خصوص با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، امکان پذیر خواهد بود اما به شرط اینکه سعی و تلاش کنند نه رویاپردازی های غیر واقع بینانه داشته باشند. این رویاها برای اشخاصی رویا محسوب نمی شود که واقعاً سخت تلاش کنند و در یک سال فعالیت اولشان به فکر کسب درآمد نباشند.

نکته ی سوم: کسب و کار اینترنتی شب ها دیر خوابیدن و صبح ها زود بیدار شدن دارد

اشخاصی که مدیر یک سایت هستند این را می دانند که راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی به تلاشی مضاعف نیاز دارد. این طور نیست که فقط سایت طراحی کنید و منتظر باشید تا سیل مشتریان به سایت تان روانه شوند و از آن سو به کسب درآمد بپردازید. به هیچ عنوان از این تصورات نکنید. راه اندازی سایت و به درآمد رساندن آن به نکته های زیادی وابسته است. به طور مثال

* باید روزانه تولید محتوا کنید تا مخاطبین شما را بشناسند و از آن سو گوگل به سایت تان اعتماد کند

* روی سئو و بهینه سازی سایت تان کار کنید تا برای موتورهای جستجو شناخته تر باشید

* باید به صورت مداوم بک لینک بسازید تا گوگل سایت تان را به عنوان سایتی محبوب قلمداد کند

* باید به صورت مکرر روی کلمه ی کلیدی سایت تان کار کنید تا در میان رقبا به بهترین رتبه در جستجوی گوگل دست پیدا کنید

* استفاده ی مکرر از شبکه های اجتماعی باعث می شود تا در میان مردم به یک برند تبدیل شوید

* تداوم تبلیغات می تواند رمز موفقیت شما در جذب مشتری و جذب بازدید کننده باشد

و خیلی از موارد دیگر که باید به صورت مداوم انجام دهید و اینها یعنی باید شب ها دیرتر بخوابید و صبح ها زودتر بیدار شوید تا به موفقیت و ثروت برسید. این کارهایی که بیان کردیم فقط بخشی از مواردی است که باید انجام دهید و همین نشان می دهد که کسب درآمد از اینترنت آن قدر هم که مردم می گویند آسان نیست اما وقتی به درآمد رسیدید، درآمد آن صعودی و رو به بالاست.

الان اگر سری به آمارهای فروش سایت های مثل دیجی کالا، بازار، بامیلو، آپارات، شیپور، دیوار و خیلی از سایت های دیگر بیندازید متوجه می شوید که کسب درآمد از اینترنت واقعیت دارد و درآمدش قابل تصور نیست. یعنی روز به روز که مشتریان جدیدی پیدا کنید به طبع همین مشتریان به خریداران واقعی کسب و کارتان تبدیل می شوند و دفعات بعد هم به سایت تان مراجعه می کنند و دیگر نمی توان گفت که درآمدهای میلیونی و میلیاردی واقعیت ندارند.

سخن آخر

با تمام مواردی که ارائه شد باید متوجه ی این موضوع شده باشید که کسب درآمد از اینترنت آن هم به صورت میلیونی و میلیاردی واقعیت دارد اما به شرط اینکه تصورات پوچ و بی ارزش را دور بریزید. تصوراتی مانند اینکه با چند ساعت در روز می توانید به درآمد برسید. باید سخت کار کنید و شب و روز تلاش کنید تا گوگل به سایت تان اعتماد کند و مشتری به سمت سایت تان روانه شود و از آن به بعد کسب درآمد را شروع کنید.