content

استارتاپ تولید محتوا در اصل یک نمونه از کسب و کارهای آنلاین به حساب می آید که واسطه ای بین نویسنده های مجازی و کارفرما است و به سایت هایی که در ابتدای راه هستند و نیاز مبرم به تولید محتوا دارند کمک می کند تا محتواهای سایت شان را به اشخاصی که در این حیطه اطلاعات کافی دارند بسپارند و بهترین محتوا از نظر جذابیت و کاملاً سئو شده تحویل بگیرند.

در حال حاضر شرکت های تولید کننده محتوا این مهم را فراهم کرده اند تا خیلی از اشخاص که دستی در نوشتن دارند را به خدمت بگیرند و یک معامله سه سر سود را راه اندازی کنند. در این معامله هم سایت واسطه که همان استارتاپ تولید محتوا است سود می کند، هم نویسنده و هم کارفرمایی که محتوا را تحویل می گیرد.

به طور کل استارتاپ تولید محتوا با استخدام کردن نویسنده های مجازی با هر توان و دانشی، به راحتی می تواند در هر زمینه که تصورش را بکنید مطلب تولید کند و در اختیار کارفرما قرار دهد و فرقی نمی کند که چند کارفرما بخواهد در یک روز محتوا تحویل بگیرد و با خیل عظیمی از نویسنده ها به راحتی می توانند در کمترین زمان ممکن محتوا را به کارفرما تحویل دهند و با این کار هم نویسنده راضی خواهد بود و هم تحویل گیرنده محتوا.

در این مقاله جالب مایلیم چند نکته هر چند کوتاه در مورد استارتاپ تولید محتوا صحبت کنیم و همچنین در مورد مزایای راه اندازی این نوع استارتاپ ها هم صحبت خواهیم کرد.

با ما همراه باشید ....

استارتاپ تولید محتوا چه کمکی به کسب و کارهای آنلاین می کند؟

به طور عمده تصور خیلی از مدیران کسب و کارها بر این است که استفاده از روش های تبلیغاتی در مقایسه با بازاریابی محتوا روشی کم هزینه تر، به صرفه تر و آسان تر است. این مورد شاید در نگاه اول درست باشد اما دیگر این نوع روش های تبلیغاتی جوابگو نیست. چرا که این روزها گوگل عاشق سایت هایی است که به صورت روزانه بارها و بارها سایت شان را آپدیت می کنند و چه بهتر که این به روز رسانی سایت به وسیله تولید محتوای ناب و کاربر پسند باشد.

در این مسیر هم شرکت های تولید کننده محتوا کمک بسیار بزرگی به کسب و کارهای آنلاینی می کنند که هیچ تخصص و دانشی در تولید محتوا ندارند و به صورت خلاقانه، موثر و مفید سعی می کنند محتواهایی را تولید کنند تا بتواند یک رابطه بلند مدت را میان کسب و کار اینترنتی و کاربر ایجاد کند تا به این وسیله بتواند بازدید کننده ها را به مشتریان دائم کسب و کارش تبدیل کند.

شک و شبهه ای که در تبلیغات چه به روش سنتی و چه به روش آنلاین وجود دارد این است که سعی در تعریف و تمجید از محصولات و خدمات می کنند اما اگر دانش و تخصص کافی در تولید محتوا ندارید به راحتی می توانید از استارتاپ تولید محتوا کمک بگیرید که سعی می کند با استفاده از تکنیک ها، ترفندها و روش های خاص محتواهایی کاملاً جذاب و در عین حال تمامی نکات سئو رعایت شده را به کارفرما تحویل دهد که به نوعی هم تبلیغ کسب و کارتان در دنیای وب به حساب می آید و هم به برند سازی کسب و کارتان کمک شایانی خواهد کرد.

سایت های خیلی بزرگی که در حال حاضر در دنیای وب و در همین ایران هم فعالیت می کنند مانند ورزش 3، بیتوته، تبیان، برترین ها، عصر ایران، سایت 90 و صدها سایت دیگر به واسطه همین تولید محتواها به یک برند شناخته شده تبدیل شده اند که در یک روز ممکن است صدها هزار بازدید کننده را به خودشان اختصاص بدهند.

اگر یک کسب و کار اینترنتی نوپا و جدیدی هستید با کمک گرفتن از شرکت های تولید محتوا می توانید به هر آنچه که می خواهید برسید و به مرور زمان به یک برند محبوب و دوست داشتنی در دنیای وب تبدیل شوید.

مزایایی که در استفاده از خدمات استارتاپ تولید محتوا وجود دارد

به طور حتم تمامی کسب و کارهای اینترنتی اگر هدفشان این است که در دنیای وب به یک برند محبوب تبدیل شوند بایستی بتوانند تولید محتوا را در اولویت کاری خودشان قرار دهد و اگر توانایی این عمل را ندارند می توانند با سپردن محتواهایشان به استارتاپ تولید محتوا مزایای زیادی را هم به دست بیاورند.

در اینجا سعی کردیم به 4 مزیت استفاده از خدمات این نوع شرکت ها بپردازیم:

مزیت اول: محتواهایی که استارتاپ تولید محتوا ایجاد می کنند خیلی به صرفه تر است

اولین موردی که خیلی از کسب و کارهای آنلاین به خصوص آنهایی که نوپا هستند به آن توجه می کنند کم کردن هزینه های جاری است. اما در تولید محتوا به هیچ عنوان نبایستی هزینه ها را پایین بیاورید چرا که همه چیز شما وابسته به همین مورد است و به صرفه ترین راه ممکن این است که این نمونه بازاریابی محتوا را به شرکت ها و استارتاپ تولید محتوا بسپارید تا به بهترین شکل ممکن بتوانند با تولید محتوا قدمی بزرگ در جذب مشتری بردارند.

این نشان می دهد که شما با تخصص و توانایی همین شرکت های تولید محتوا می توانید با کمترین هزینه بیشترین سود را به دست بیاورید و این همان چیزی است که مدیران و صاحبان کسب و کارها به آن نیاز دارند.

مزیت دوم: با سپردن محتواهایتان به این شرکت ها رتبه سایت تان را در گوگل ارتقاء دهید

یکی از مهمترین کارهایی که باید بعد از طراحی سایت انجام دهید این است که طوری روی سئو و بهینه سازی سایت تان کار کنید که به مرور زمان به جایگاهی که مد نظرتان هست در نتایج جستجوی گوگل دست پیدا کنید و این مورد ممکن نیست مگر با استفاده از بازاریابی محتوا.

بازاریابی محتوا باعث می شود تا همیشه حضوری فعال در دنیای وب داشته باشید و هر چه این فعالیت بیشتر باشد به طبع خیلی زودتر به لینک اول گوگل نزدیک و نزدیک تر خواهید شد. تولید محتوا باعث می شود تا قدرتمند عمل کنید و اعتبار نام تجاری تان در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود. استارتاپ تولید محتوا به شما این کمک را می کند تا خیلی سریع تر بتوانید به اعتبار مورد نظرتان دست پیدا کنید و رتبه سایت تان را در نتایج جستجو ارتقاء ببخشید.

یک نکته خیلی مهم دیگری که وجود دارد این است که زمانی که محتواهای مد نظرتان را به شرکت های تولید محتوا می سپارید با خیالی آسوده تر می توانید در دیگر سایت های گروهی مانند انجمن ها، فروم ها، تالارهای گفتگو، سایت های پرسش و پاسخ، شبکه های اجتماعی و غیره فعالیت بیشتری داشته باشید و محتواهای با کیفیت تولید شده از طرف این شرکت ها را در این سایت ها قرار دهید و منتظر جذب بازدید کننده و مشتری های بیشتری باشید.

این به این معنی است که به جای اینکه محتواهای بی کیفیت زیادی را تولید کنید، استارتاپ تولید محتوا می تواند محتواهای کمتری اما با کیفیت بیشتری را برای شما تولید کند تا سریع تر رتبه سایت تان در نتایج جستجو ارتقاء پیدا کند.

مزیت سوم: رشد و پیشرفت کسب و کارتان وابسته به همکاری با این شرکت ها است

بازاریابی محتوا یکی از اصلی ترین دلیل ها برای رشد و پیشرفت کسب و کارها به حساب می آید و چیزی در حدود 66 درصد شرکت های نوپایی که تازه کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی کرده اند به واسطه همکاری با استارتاپ تولید محتوا توانسته اند شاهد رشد و پیشرفت کسب و کارشان باشند.

در این میان افراد دیگری که در حدود 70 درصد را تشکیل می دهند اعلام کردند که به واسطه محتواها و مطالبی که در سایت ها منتشر کرده اند می توانند به یک سایت اعتماد کنند و همین نکته کوچک می تواند راهگشای تمامی مشکلات یک کسب و کار آنلاین به حساب بیاید.

پس می توان به این نتیجه رسید که رشد و پیشرفت هر کسب و کاری وابسته به محتواهایی است که تولید می کنند و چه بهتر که این محتواها را یک شرکت تولید کننده محتوا ایجاد کند که هم از نظر سئو و هم از نظر جذابیت به بهترین شکل ممکن می تواند آنرا تولید کند. به طور حتم هر چه جذاب تر این محتواها و مطالب ایجاد شوند به همان اندازه هم مشتری های بیشتری را جذب کسب و کار خودتان خواهید کرد.

مزیت چهارم: یک شرکت استارتاپ تولید محتوا به راحتی می تواند در حوزه کاریتان محتوا تولید کند

محتواهای تولید شده هر چه به صورت تخصصی تر نوشته شود مطمئناً مشتری های خاص تر و بیشتری را جذب سایت تان خواهید کرد و این میسر نمی شود مگر اینکه با شرکت هایی که تولید کننده محتوا هستند در ارتباط باشید. چرا که این شرکت ها از وضعیت کسب و کار شما اطلاع دارند و محتواهایی را ایجاد می کنند که کاربران به راحتی بتوانند کسب و کار شما را در میان این همه رقیب پیدا کنند.