ronaldo-bogati

ماشین جدید کریستیانو رونالدو که یکی از بهترین و جاودانه ترین فوتبالیست های دنیا که با ثروتش همه کاری می کند، به شمار می رود که به تازگی ماشینی خریداری کرده که فقط یک نمونه از آن در دنیا وجود دارد. این ماشین محصولی از شرکت بوگاتی به نام لاویتور است که اگر بدون شک گرانترین ماشین دنیا به حساب می آید. قیمت ماشین جدید کریستیانو رونالدو چیزی در حدود 9 میلیون پوند که ارزش ریالی آن 162 میلیارد تومان ناقابل است و رونالدو این ماشین را در ماه می 2019 خریداری و در معرض دید عموم قرار داد.

بیشتر بدانید: تکنولوژی های به کار رفته در صنعت خودروسازی آلمان + ویدیو

اما تکنولوژی و فناوری به کار رفته در ماشین جدید کریستیانو رونالدو که مدل بوگاتی لاویتور است باعث شده تا به مجهزترین خودرو دنیا تبدیل شود که در حال حاضر با قیمت گرانی که دارد تنها یک دستگاه از آن و به سفارش رونالدو ساخته و در اختیار وی قرار گرفته است.

تجهیزات داخلی این خودرو فوق لوکس از طلا ساخته شده و شاید یکی از دلیل هایی که باعث شده ماشین جدید کریستیانو رونالدو به گرانترین خودرو دنیا تبدیل شود همین بوده است. در زیر یک ویدیو از این ماشین منحصر به فرد که از بهترین تکنولوژی روز به دنیا استفاده می کند را مشاهده خواهید کرد.