branco

بنابر اطلاعاتی که به دست آمده دو دلیل وجود دارد که برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق و موفق پرسپولیس از الاهلی عربستان اخراج شود و در خروجی نزدیک تر از همیشه به برانکو قرار دارد.

دلیل اول اینکه عمر السومه مهاجم سوری الاهلی مدتی است با برانکو به مشکل برخورد کرده و ساز جدایی کوک کرده و قصد دارد به صورت قرضی در تیم دیگری بازی کند. البته بعید است مدیران الاهلی مهاجم نوک خودشان که 5 سال آقای گل لیگ عربستان شده و با زدن 102 گل برترین گلزن تاریخ باشگاه است را از دست بدهند.

اختلاف میان برانکو ایوانکوویچ و عمر السومه زمانی کلید خورد که این مهاجم نوک در ترکیب اصلی قرار می گرفت اما خیلی سریع تعویض می شد و همین باعث شد تا به تاکتیک های برانکو ایوانکوویچ ایراد بگیرد. اختلاف بعدی زمانی شکل گرفت که در داربی بزرگ عربستان بین الاهلی و الهلال تا نزدیک های دقیقه 70 عمر السومه از روی نیمکت بازی را تماشا می کرد و هنگام ورود به زمین پیراهن الاهلی را زمین کوبید که آتش این اختلاف دو چندان شد.

شاید جالب باشد این ویدیو ها را ببینید

دلیل دوم اینکه در بازی هفته اول بین الاهلی و جده که یک بازی خانگی هم بود نتیجه ای بهتر از یک بر یک به دست نیاورد و مدیر اجرایی باشگاه الاهلی عربستان رسماً خبر احتمال قطع همکاری و اخراج برانکو ایوانکوویچ را داده است و این یعنی برانکو روز به روز به درب خروجی باشگاه نزدیک و نزدیک تر می شود.

باید دید مدیران الاهلی و برانکو چطور بر سر این مشکل به وجود آمده به توافق می رسند و آیا بالاخره برانکو ایوانکوویچ اخراج خواهد شد یا خیر.