2020-cadillac-ct4-v

یکی از خودروهای سدان زیبا، اسپرت، کوچک و تر و تمیز، کادیلاک CT4 مدل 2020 است که محصول شرکت آمریکایی جنرال موتورز یا همان به اصطلاح GM است. Cadillac 2020 به گونه ای جوان پسند طراحی شده که بیشتر جوان ها را ترغیب کند برای خرید این نوع خودورهای اسپرت و کاملاً لوکس و صد البته با قیمتی کاملاً مناسب.

جنرال موتور روی خودرو Cadillac 2020 قابلیت های زیادی را فعال کرده است. از جمله فعالسازی GPS آن هم با دقت بسیار بالا، دوربین ها و سنسورهای راداری که می تواند سیستم توجه راننده را تا حد زیادی بالا ببرد تا شخص راننده در پشت فرمان با اطمینان بهتری بتواند رانندگی کند.

جنرال موتورز قصد دارد که خودرو کادیلاک CT4 مدل 2020 خود را تا پایان سال 2019 روانه بازار فروش کند و همچنین قصد دارد که بعد از سال 2020 قابلیت سوپر کروز را به دیگر خودروهای خود مانند شورلت، بیوک و GMC هم اضافه کند.

معرفی قابلیت ها و ویژگی های کادیلاک CT4 مدل 2020

همان طوری که می توان مشاهده کرد چراغ های عقب این خودرو به مانند دیگر خودروها به صورت افقی نیست بلکه به صورت عمودی و به صورت LED طراحی شده است که یک مقدار هم چراغ های عقب انحراف بیشتر به نسبت مدل های قبلی همرده خودش دارد. جلو خودرو هم به نحوی زیبا طراحی شده که آن را یک مقدار تهاجمی تر کرده است و با توجه به نوع جلو پنجره ای که برای آن طراحی کرده اند به مانند این است که این خودرو یک لبخند بزرگ بر لب دارد.

بیشتر بخوانید

تکنولوژی پارک خودکار در خودروسازی آلمان

خودروهای پیش فروش شده گران نمی شوند

دنا اتوماتیک تا پایان 98 تولید و روانه بازار می شوند

تصویری که در زیر مشاهده می کنید فضای داخلی این خودرو را به نمایش گذاشته که از یک فرمان کاملاً راحت و خودش دست استفاده کرده و در روی فرمان هم همان طوری که قابل مشاهده است از ایربگ بهره می برد که در تصادفات می تواند نقش خیلی سازنده ای ایجاد کند.

dashboard-cadillac-ct4

در روی فرمان خودرو از کلیدهای متفاوتی به صورت کاملاً هوشمندانه تعبیه شده تا راننده مجبور نباشد برای هر کاری دستش را دراز کند و این مورد اطمینان بیشتری را در عملکرد راننده از حیث رانندگی به وجود می آورد. در صندلی ها و همچنین دسته های صندلی از چرم های مرغوب استفاده شده است. موتور کادیلاک CT4 مدل 2020 از نوع توربو شارژ است که گیربکس آن 8 سرعته و یک موتور 2 لیتر دارد که در حدود 237 اسب بخار هم قدرت تولید می کند.

یکی از مدیرهای اجرایی شرکت کادیلاک به نام اندرو اسمیت گفت: ما سعی کردیم کادیلاک CT4 مدل 2020 را به گونه ای کاملاً جذاب طراحی کنیم تا هم جوان پسند و لوکس باشد و هم برای خریداران جذاب باشد.