Project-Nursery-Baby-Monitor

تکنولوژی پرستار 24 ساعته یکی از تکنولوژی ها و فناوری های جدیدی است که این امکان را برای والدین فراهم می کند که در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند کودکان خودشان را در اتاقشان کنترل کنند و دیگر پدر و مادرها نگران این نیستند که اگر در اتاق نباشند چه اتفاقی می افتد.

این تکنولوژی پرستار 24 ساعته به Project Nursery Baby Monitor مشهور است و قادر است با یک دوربین دید در شب که به یک میکرو یو اس بی تجهیز شده است یک تصویر از کودک دلبندتان را در هر ساعتی از شبانه روز به شما نشان دهد. مکانیزم این سیستم اینگونه است که می توانید با استفاده از یک مانیتور 5 اینچی که در اتاق یا روی مچ دستتان نصب می شود نظاره گر کودک تان باشید.

مطالب پر بازدید این هفته

رونمایی از ساعت اپل واچ 5

یک ویدیو جالب از پوشش های نانو

یک ویدیو تحسین بر انگیز از واقعیت مجازی

یکی از قابلیت های جالب پرستار 24 ساعته این است که از درون اتاق خواب خودتان می توانید زاویه دید دوربین را تغییر دهید تا بهترین دید را از کودکتان داشته باشید و از آن جالب تر اینکه با استفاده از میکروفون هایی که در دستگاه قرار دارد می توانید بدون حضور خودتان با کودکتان صحبت کنید یا اینکه لالایی هایی که از قبل ضبط کرده اید را برای وی پخش کنید تا بخوابد.

با پرستار 24 ساعته یا همان به اصطلاح Project Nursery Baby Monitor می توانید به راحتی بدون اینکه در اتاق کودکتان حاضر باشید نظاره گر کودک دلبندتان باشید. خوبی این سیستم نصب و راه اندازی آن خیلی راحت است و در عرض 5 دقیقه تمام وسایل به هم وصل می شود.