برای مسافرت رفتن به سه شهر توریستی و گردشگری ایران با تورهای مختلف همچون: تور شیراز، تور یزد و تور اصفهان می توان از امکانات و قابلیت های متنوع آن ها نهایت استفاده را برد و با ثبت نام در آن ها می توان لذت یک سفر بسیار مهیج و دیدنی را به هر یک از شهرهای شیراز و یزد و اصفهان برای خود و خانواده خویش برد.

 33-pol

سفر به سی و سه پل  اصفهان به عنوان یکی از سه نگین گردشگری ایران

سفر به سه نگین گردشگری ایران

معمولا در دم دمای عید که می شود هر کسی به فکر طبیعت گردی می افتد تا با یک سفر تفریحی خوب و مهیج روح خود و خانواده خود را تسکین دهند. سه نگین گردشگری ایران موضوع مورد مطالعه ما در این برگ نوشته است که در خصوص تور شیراز و تور یزد و نیز تور اصفهان سخن به میان می آید تا در صورت تفریح و گردشگری بتوانید به هر یک از این سه شهر تفریحی و فوق العاده زیبا بروید و حال و هوای خود را حسابی عوض کنید.

shiraz-hafeziyeh 

بهره بردن از تور شیراز و زیبایی های بی نظیر آن

تور شیراز

شیراز یکی از شهرهای جنوبی ایران است که با دربرداشتن شاعرانی به نام همچون حافظ و سعدی همواره بر سر زبان ها بوده است.  امروزه برای مسافرت توریست های بسیار زیادی در تور شیراز فارا گشت.

https://faragasht.com/تور-شیراز/

برای دیدن آرامگاه حافظ و سعدی از جای جای این سرزمین با تور شیراز رهسپار می شوند تا از نزدیک بالای سر آرامگاه این دو شاعر بزرگ بروند و علاوه بر آن به تفریح و گردش در پارک ها و مکان های تفریحی بسیار زیاد و باغ های فوق العاده زیبا و دیدنی بروند که بی گمان از جمله زیباترین شهرهایی است که می توان از آن ها به عنوان یک شهر توریستی فوق العاده زیبا با طبیعتی بکر و چشمنواز یاد کرد.

 تور شیراز فارا گشت را می توان به صورت زمینی با قطار و  یا هوایی با هواپیما های چارتر صورت بخشید و یا سفر خود را با اتوبوس تا به این شهر زیبا به عنوان یکی از سه نگین گردشگری ایران انجام داد تا بهترین لذت را در طول سفر برای خود و همراهان خود برد و به محض رسیدن به این شهر فوق العاده زیبا و بی نظیر بیشترین بهره وری را از آن داشت.

جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز معمولا از جمله شهرهایی است که طیف وسیعی از مردم آن را به عنوان مقصد نهایی خود در تورهای گردشگری مختلف در ایام عید برای سفرهای خانوادگی خویش برمی گزینند. عمده ترین دلیل گزینش شهر شیراز برای طبیعت گردی ایام عید می تواند وجود جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی شیراز بسیار متنوع و چشمنوازی باشد که در این شهر وجود دارد. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخت جمشید

نقش رستم

باغ ارم

آرامگاه حافظ (حافظیه)

آرامگاه سعدی

باغ عفیف آباد

باغ دلگشا

دروازه قرآن

شاهچراغ

حمام وکیل

ارگ کریم خان زند

و نیز جاذبه های گردشگری بسیار متنوع و زیاد دیگری اشاره کرد که هر یک از آن ها به نوبه خویش می تواند زمینه ساز پدید آوردن یک روز فوق العاده دل انگیز و منحصر به فردی برای افرادی تلقی گردد که گشت تور شیراز را به عنوان مقصد نهایی خویش برگزیده اند.

تور یزد

yazd

تور یزد و لذت بردن از جاذبه های آن

علاوه بر شیراز ممکن است برخی افراد باشند که شهر یزد را به عنوان یکی از شهرهای گردشگری برای تفریحات مسافرتی خویش برگزینند تا به این منظور بتوانند با یک تور یزد فارا گشت.

https://faragasht.com/تور-یزد/

بصورت زمینی با قطار یا اتوبوس و هوایی با هواپیما چارتری با هر طریقی خود را به تور یزد برسانند و از امکانات و طبیعت این شهر برای خود استفاده به عمل آورند. از جمله مکان هایی که می توان در تور یزد به مسافران در ایام عادی و یا نوروزی و سایر مسافرانی که در طول سال قصد مسافرت به مکان های دیدنی دارند.

می توان به جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی یزد نیز نام برد:

آتشکده تور یزد

باغ دولت آباد

مسجد جامع

دخمه زرتشتیان

و نیز مکان های دیگری که در این شهر وجود دارند که سالانه حجم بالایی از مسافران را در دل خود جای می دهد. 

تور اصفهان

sale-no-mobarak

سفر به اصفهان

اصفهان نیز به عنوان یکی از تورهای ایرانگردی فارا گشت به شمار می آید که سالانه افراد بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور برای دیدن اماکن تفریحی – سیاحتی و مذهبی خود را در هر نقطه ای از جهان به این شهر بزرگ و دیدنی می رسانند تا بتوانند با تور اصفهان فارا گشت.

https://faragasht.com/تور-اصفهان/

 از نزدیک زیبایی های خداوند بینهایت مهربان را در دل زمین به عینه مشاهده کنند. تور اصفهان در همین راستا در هر شهر و دیاری موجود می باشد تا شما را در شهر خود با هزینه ای ناچیز به این شهر برسانند و با وجود افراد کاربلد و راهنما شما را به تمامی مکان هایی ببرند که بتوانید لذت کافی را از آن ها ببرید. در صورتی که هنوز تصمیم خود را برای انتخاب شهر مورد نظر خویش برای مسافرت نگرفته اید، پیشنهاد ما به شما شهر اصفهان می باشد.

شهر اصفهان که به نصف جهان معروف است دارای جاذبه های زیادی است.

جاهای دیدنی اصفهان

عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، کاخ هشت بهشت، چهار باغ، میدان نقش جهان، باغ پرندگان، پل خواجو، سی و سه پل، بازار تاریخی اصفهان و غیره و غیره می باشد که هر یک از این جاذبه های گردشگری در نوع خود بسیار چشمنواز و دیدنی  در گشت تور اصفهان با آژانس ایرانگردی فارا گشت می باشند.

esfahan 

لذت بردن از سه مقصد با تورهای گردشگری مختلف

سه شهر اصلی ایرانگردی

تور گردشگری شیراز، یزد، اصفهان به عنوان سه شهر و سه مقصد و سه لذت در تور ایرانگردی فارا گشت بیشترین لذت و استفاده از زیبایی های طبیعت و جاذبه های گردشگری را در اختیار مسافران نوروزی و سایر مسافرانی می رساند که در طول سال بارها و بارها به این اماکن رهسپار می شوند و هر بار هم از زیبایی های فوق العاده بی نظیر آن ها نهایت استفاده را می کنند.

خدمات ارائه شده در تورهای گردشگری

برای اینکه بتوانید از این سه شهر نامبرده شده نهایت بهره را ببرید، می توانید با رزرو بلیط رفت و برگشت قطار یا هواپیما و یا اتوبوس در تورهای گردشگری و رزرو هتل در شیراز، اصفهان و یا یزد به عمل آوردن در آن ها خود را برای یک سفر بسیار مهیج و دیدنی آماده و مهیا سازید. این تورهای گردشگری امکانات و قابلیت هایی را در اختیار شما قرار می دهند تا شما دیگر نگران هیچ هزینه اضافی یا سردرگمی در انتخاب جاده ها و جاذبه های مختلف نگشته و با یک سیستم مدیریتی بسیار قوی وقت شما را به گونه ای تنظیم می کنند که بتوانید در یک بازه زمانی کوتاه به تمامی این جاذبه های گردشگری رفته و لذت وافری از آن ها ببرید.

تورهای گردشگری داخلی نامبرده شده با امکاناتی که در اختیار مسافران مختلف قرار می دهند، شما را در بیشتر لذت بردن از جاذبه های گردشگری در یک بازه زمانی یاری می رسانند تا به این منظور شما بتوانید تمامی این جاذبه های گردشگری در شیراز ، اصفهان و یزد را با آژانس تور ایرانگردی فارا گشت (faragasht.com)  مشاهده کنید و از تمامی آن ها نیز لذت زیادی ببرید و سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

 

منبع:   http://nedaesfahan.ir/120522

پایان رپورتاژ آگهی