tour-thailand

"سرزمین لبخندها" یکی از جواهرات جنوب شرقی آسیا است. به لطف صنعت گردشگری پر رونق ، تایلند به خوبی توسعه یافته است و انواع و اقسام امکانات مدرن را فراهم می کند - اما هنوز هم به اندازه کافی طبیعی است که می توانید ماجراجویی را با یک بار سفر تجربه کنید. با تور تایلند همراه باشید تا ما شما را شگفتی های این کشور آشنا کنیم.

پارک جنگلی Khao Sok

 گفته می شود که یک پارک جنگلی در اعماق جنوب تور تایلند معروف به Khao Sok و قدیمی ترین جنگل بارانی همیشه سبز در جهان است که برخی منابع ادعا می کنند تنوع زیستی قابل قبولی را با جنگلهای بارانی آمازون رقابت می کند. دریاچه مرکزی آن مساحت 185 کیلومتر مربع را در خود جای داده است و دارای تعداد زیادی از حیوانات حیات وحش از جمله فیل ها و ببرها گرفته تا هورنبل ها و پیتون ها است. بازدیدکنندگان می توانند صبحگاه در اینجا قدم بزنند یا در حومه قدم بزنند ، یا در تعدادی از فعالیتهای تور این منطقه مانند کاوش در غارهای آن یا کوهنوردی شرکت کنند تا چشم اندازهای خارق العاده ای پیدا کنند.

منطقه گردشگری koh bon

به گزارش سفر باتو ، این زمین کوچک جزئی از پارک ملی جزایر سیمیلان در اقیانوس آندامان غربی است که به طور انحصاری با قایق از جزیره اصلی کوه سیمیلان قابل دسترسی است. در حالی که خط ساحلی ناهموار Bon و امتداد سواحل شنی سفید مناظر باورنکردنی را ارائه می دهد ، جذابیت اصلی این جزیره در زیر زمین قرار دارد. آبهای اطراف آن با حیات دریایی باورنکردنی مانند پرتوهای باشکوه مانتا ، پرتوهای عقاب و چندین گونه کوسه در حال زندگی کردن است.

کوه Phu Chi Fa

این کوه مقدس در حدود دو ساعت رانندگی در شمال اسکای چیانگ رای در امتداد مرز لائوتین قرار دارد. بازدید کنندگان به یک دهکده زیبا و مرتفع کوهپایه خواهند رسید و دارای امکاناتی مانند رستوران ها و اقامتگاه های خانگی هستند و یک مسافرت 750 متری شما را به قله کوه می برد. زیبایی غیرقابل وصف کوهستان هنگام طلوع آفتاب تحسین برانگیز است ، وقتی منظره آن در میان دریای مه و مه غلیظ گسترش می یابد که برای آشکار ساختن چمنزارهای مرتع شده با هزاران گل و جانوران محلی دیگر ، در میان شاخه های در حال ظهور حوضه رودخانه مکونگ گسترش می یابد. این جاذبه در بین تایلندی های محلی محبوب است.

دریاچه  Emerald

خلیج Emerald یکی از مناظر دیدنی تایلند است که با اقتباس 2000 فیلم لئوناردو دی کاپریو از The Beach از الکس گارلند در سراسر جهان مشهور شده است. با این حال ، الهام بخش واقعی این روایت ، مجمع الجزایر دست نخورده خلیج تایلند ، پارک ملی دریایی ملی آنگ تونگ ، 42 جزیره توسعه نیافته در سواحل کوه ساموئی است. یکی از شگفت انگیزترین شگفتی های طبیعی آنگ تونگ که به عنوان محلی شناخته شده است ، دریاچه مشهور زمرد نام دارد ، یک دریاچه خیره کننده که از طریق تونل های زیرزمینی احاطه شده توسط صخره های سنگ آهک چشمگیر به دریا وصل شده است.

دیدنی های پل سو تانگ پائه با تور تایلند

این پل واقع در تور مالزی در استان خیره کننده مای مون هونگ سون است و حرکت برای رسیدن به این پل بامبو باستانی ارزش سفر را دارد و از طریق منطقه دورافتاده و کوهستانی شمال تایلند در مرز با میانمار به غرب می گذرد - که غالباً با یک سفر در طول 600 کیلومتری مای مشاهده می شود. این پل ، نسل ها پیش توسط روستاییان محلی و راهبان بر فراز زمین ساخته شده است و هنوز هم روزانه برای افراد محلی برای عبور از مزارع گسترده برنج استفاده می شود. این پل ، منبع غرور و افتخار در بین جامعه محلی ، به "دعای موفق" به گویش محلی تحت تأثیر برمه تایلندی یایی ترجمه می شود.

دره ی صخره ایی سام فن بوک

به اغلام سفر باتو ، این جزیره معرف به "گراند کانیون تایلند" است و در رودخانه Khong به بهترین وجه در فصل خشک در ژانویه تا آوریل مشاهده می شود و این اتفاق هنگامی که سازندهای سنگ فرسایش یافته از سطح آب بیرون می آیند رخ می دهد. این منطقه مملو از خرافات است که تحت تأثیر افسانه های محلی است ، از جمله احترامی که به سنگ سگ امضا شده آن داده می شود و باعث ایجاد افسانه های بسیاری در رابطه با تغییرات دره است.

غار Tham Lot

این غار غنی در شمال تایلند زمانی در محل اجتماعات باستانی موسوم به قبیله لاو قرار داشت - باستان شناسان سفالهای سفالی قبل از تاریخ و تابوتهای چوب ساج را حک کرده اند. بازدید کنندگان می توانند با استفاده از قایق بامبو در امتداد رودخانه Nam Lang ، سحر و جادو زیرزمینی غار را در میان سازندهای طبیعی و استالاگمیت طبیعی و اتاقهای عظیم و ارواح کشف کنند.

طبیعت Khao Ngon Nak

این پیاده روی باورنکردنی که به عنوان Dragon Crest Mountain شناخته شده است ، در حدود 30 دقیقه شمال Ao Nang در استان کرابی واقع شده است. از ابتدای مسیر، طبیعت تپه های Nang برای رسیدن به قله در حدود 3.7 کیلومتر است که چندین منظره و آبشار با سفر در جنگل متراکم و رسیدن به اوج در 565 متر از سطح دریا و رسیدن به منظره ای گسترده از زمین های اطراف و مناظر دریایی همراه است.

 

 

پایان رپورتاژ آگهی